WYDZIAŁY KOMISYJNE

 

 

Zarząd Kolegium Sędziów BOZPN

Piotr
PRZYBYŁA
Przewodniczący
Józef


MAZUR


Z-ca Przewodniczącego
Przewodniczący KS Skoczów
Referent ds. Obserwatorów
Leszek

KOWALEWSKI

Przewodniczący KS Bielsko-Biała
Przedstawiciel na Wydział Dyscypliny
Dawid
BUKOWCZAN
Przewodniczący KS Żywiec

Daniel

KRUCZYŃSKI
Referent ds. Obsady Sędziowskiej
Sławomir KOWALEWSKI Przewodniczący Komisji Szkoleniowej
Adam Śliż Sekretarz, Sprawy Organizacyjne



 

 

 


 


               

 Sędziowie KS BOZPN na sezon 2017/2018r.

 

 


 

 TOP Amator A

 

  1. Tomasz WAJDA - KS Żywiec
  2. Dawid BUKOWCZAN - KS Żywiec
  3. Daniel KRUCZYŃSKI - KS Żywiec 

 

 Top Amator C

 

  1. Jakub KRAJEWSKI - KS Skoczów


IV liga - Kadra KS Śląskiego ZPN


  1. Wiktor URBAŃCZYK - KS Bielsko-Biała
  2. Piotr SZYPUŁA - KS Bielsko-Biała
  3. Sebastian BUCHTA - KS Skoczów
  4. Andrzej ZABDYR - KS Skoczów
  5. Sebastian SZCZOTKA - KS Żywiec
      

IV liga - poza Kadrą KS Śląskiego ZPN

 

  1. Sławomir KOWALEWSKI - KS Bielsko-Biała  
  2. Wojciech SZCZUREK - KS Bielsko-Biała
  3. Marcin JAKOWENKO - KS Bielsko-Biała
  4. Mariusz WOLEŃ - KS Żywiec
  5. Krzysztof MYRMUS - KS Skoczów
  6. Leszek NIEMCZYK - KS Skoczów

 

 Asystenci Szczebla Centralnego       

                                      

  1. Krzysztof MYRMUS - KS Skoczów /Asystent zawodowy-międzynarodowy/
  2. Sławomir KOWALEWSKI - KS Bielsko-Biała 
  3. Wojciech SZCZUREK - KS Bielsko-Biała
  4. Piotr SZYPUŁA - KS Bielsko-Biała 
  5. Marcin JAKOWENKO - KS Bielsko-Biała
  6. Sebastian SZCZOTKA - KS Żywiec

 

Asystenci Grupy Wojewódzkiej 

 

Grupa pierwsza:  

  1. Wiktor URBAŃCZYK - KS Bielsko-Biała
  2. Janusz GLOS - KS Skoczów
  3. Leszek NIEMCZYK - KS Skoczów
  4. Jakub MICHALSKI - KS Żywiec

Grupa druga:

  1. Łukasz WOJSŁAW - KS Bielsko-Biała
  2. Jakub TEKIELI - KS Bielsko-Biała
  3. Mateusz SZCZEPAŃCZYK - KS Bielsko-Biała
  4. Leszek NIEMCZ
  5. Leszek JĘKAL - KS Skoczów

 

 

 V liga BOZPN

 

  1. Jakub TEKIELI - KS Bielsko-Biała
  2. Marcin JAKOWENKO - KS Bielsko-Biała
  3. Łukasz WOJSŁAW - KS Bielsko-Biała
  4. Wojciech OGIEGŁO - KS Bielsko-Biała
  5. Dawid WEHSOLY - KS Bielsko-Biała
  6. Adrian PIETERA - KS Bielsko-Biała
  7. Piotr KATANA - KS Bielsko-Biała
  8. Mateusz NOWAK - KS Bielsko-Biała
  9. Jakub LEGIERSKI - KS Skoczów
  10. Dawid RAKUS - KS Skoczów
  11. Kacper WARDAS - KS Skoczów
  12. Klaudiusz PIETROSZEK - KS Skoczów
  13. Krzysztof CZERMAK - KS Skoczów
  14. Krzysztof PIECZONKA - KS Skoczów
  15. Adam ŚLIŻ - KS Skoczów
  16. Szymon DUDA - KS Żywiec
  17. Michał MACIEJNY - KS Żywiec
  18. Paweł FICEK - KS Żywiec
  19. Wojciech SAJBOR - KS Żywiec
  20. Wacław BĄK - KS Żywiec
  21. Marcin SZYMAŃSKI - KS Żywiec

 

 

 

 

 

Wszyscy ww. sędziowie uprawnieni są do prowadzenia zawodów AP-SPORT V ligi BOZPN


 

Obserwatorzy KS BOZPN na sezon 2017/2018r. 


 

  1. Józef MAZUR - KS Skoczów
  2. Piotr PRZYBYŁA - KS Skoczów
  3. Krzysztof NOGŁY - KS Skoczów
  4. Leszek KOWALEWSKI - KS Bielsko-Biała    
  5. Henryk KIEŁBASA - KS Bielsko-Biała
  6. Antonii GÓRNY - KS Żywiec