PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ BIELSKO-BIAŁA

 

43-300 Bielsko-Biała ul. Widok 12, tel. 515-037-201
NIP: 547–15–80–028         PKO BP 27 1020 1390 0000 6302 0116 6537

e-mail: podokręg.bozpn@gmail.com; www.bozpn-bielsko.pl

 


Bielsko – Biała, 17.10.2018 r. 

  

 

 

 

Wydział Gier zmienia godziny rozpoczęcia meczów klasy A i klasy B
w dniach 20/21.10.br.
z godz. 16:00 na godz. 15:00.
 
 
  

Bielsko – Biała, 16.10.2018 r. 
 
 
XIX Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” zostanie rozegrany 23.10.2018 r.
na obiektach BTS Rekord przy ul. Startowej 13 w Bielsku-Białej.
Pozostałe szczegóły niebawem.
 
 

Bielsko – Biała 28.09.2018 r.
 
 
Wydział Szkolenia Podokręgu Bielsko-Biała ogłasza listę zawodników powołanych na konsultację rocznika 2007 – kategoria U12.
 
Konsultacja odbędą się w środę 3 października w godzinach 17:00-18:30, w Wilkowicach na obiekcie GLKS Wilkowice, ul. Samotna 12.

Zawodnicy powinni posiadać ze sobą: obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze, odzież treningową dostosowaną do warunków atmosferycznych, oświadczenie rodziców o posiadanych aktualnych badaniach lekarskich oraz legitymację szkolną.

Lp. Nazwisko i imię               Klub
1. Sebastian Zajac               BBTS Podbeskidzie
2. Wiertelorz Jakub               Rekord Bielsko-Biała
3. Paciorek Maksymilian       Rekord Bielsko-Biała
4. Wykręt Piotr               Rekord Bielsko-Biała
5. Lazar Ksawery               Rekord Bielsko-Biała
6. Foxa Oliwier               Rekord Bielsko-Biała
7. Józefowski Kamil       Rekord Bielsko-Biała
8. Kobędza Maksymilian       Rekord Bielsko-Biała
9. Drużbacki Kacper       Rekord Bielsko-Biała
10. Piszczek Filip               BBTS Podbeskidzie
11. Dominiak Adam               BBTS Podbeskidzie
12. Mędrala Tomasz               BBTS Podbeskidzie
13. Siewierz Szymon       BBTS Podbeskidzie
14. Iciek Łukasz               BBTS Podbeskidzie
15. Tumidajski Nikodem       BBTS Podbeskidzie
16. Pazik Kamil               BBTS Podbeskidzie
17. Gębala Piotr               BBTS Podbeskidzie
18. Sznajder Kamil               BBTS Podbeskidzie
19. Zioło Norbert               GLKS Wilkowice
20. Babina Piotr               GLKS Wilkowice
21. Świecak Kacper               GLKS Wilkowice
22. Kur Kacper                       Trójka Czechowice-Dziedzice
23. Gąsiorek Adam               Trójka Czechowice-Dziedzice
24. Zemanek Oliwier       GKS Czarni Jaworze
25. Stanclik Maciej               Zapora Porąbka

Osoba do kontaktu: Trener Tomasz Kropidło, tel. 509 925 013 
 

Bielsko – Biała 27.09.2018 r.
 
 
 

Kadra rocznika 2008 - U11 na I Memoriał im. Krzysztofa Seweryna – 30 września

Wydział Szkolenia podokręgu Bielsko-Biała przedstawia listę zawodników powołanych do kadry podokręgu w roczniku 2008 kat. U11 na I Memoriał im. Jurka Wyrobka w Piekarach Śląskich w niedzielę 30 września.


Zbiórka zawodników o godzinie 7:30 na parkingu przed hotelem Widok Centrum w Bielsku-Białej przy ul. Widok 12. Wyjazd zaplanowany na godzinę 7:40.


Turniej odbędzie się w Piekarach Śląskich na obiekcie MORiS Piekary Śląskie przy ul. Olimpijskiej 3 w godzinach 10:00 - 15:00. Zbiórka drużyn na miejscu rozegrania turnieju o godzinie 9:00. Zawodnicy mają zapewniony posiłek w trakcie turnieju.


Prosimy o przesłanie danych do trenera pod nr tel. 509 925 013 – imię, nazwisko oraz adres zawodnika – celem ubezpieczenia zawodników na czas turnieju – najpóźniej do czwartku 27 września.

Podczas turnieju zawodnicy powinni posiadać:
- obuwie do gry na sztucznej oraz naturalnej nawierzchni oraz ochraniacze,
- bramkarze – własny pełny sprzęt meczowy,
- dowód tożsamości ze zdjęciem (legitymacja, dowód, paszport),
- oświadczenie rodziców o aktualnych badaniach lekarskich,
- odzież termiczną oraz dres – w zależności od warunków atmosferycznych.

Lista powołanych zawodników:

LP

Nazwisko i imię

Klub

1.

Lach Tomasz

BBTS Podbeskidzie

2.

Śmieja Adam

BBTS Podbeskidzie

3.

Benesz Igor

BBTS Podbeskidzie

4.

Klimczak Mateusz

BBTS Podbeskidzie

5.

Małkowski Filip

BBTS Podbeskidzie

6.

Rak Igor

BBTS Podbeskidzie

7.

Lis Marcin

Rekord Bielsko-Biała

8.

Iskierka Jakub

Rekord Bielsko-Biała

9.

Dokudowiec Miłosz

Rekord Bielsko-Biała

10.

Walczak Patryk

GLKS Wilkowice

11.

Witkowski Kamil

Soła Kobiernice

12.

Tomaszczyk Miłosz

KS Bestwinka




 
 
Bielsko – Biała 20.09.2018 r.
 

XIX TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"


 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Bielsko – Biała 20.09.2018 r.
 
 
 

Konsultacja rocznika 2008 – 22 września

Wydział Szkolenia Podokręgu Bielsko-Biała ogłasza listę zawodników powołanych na konsultację rocznika 2008 – kategoria U11.

 
Konsultacja odbędą się w sobotę 22 września w godzinach 14:30-17:00, w Bielsku-Białej Komorowicach przy ul. Olimpijskiej 14, na obiekcie BBTS Podbeskidzie, z podziałem na dwie grupy.



Zawodnicy powinni posiadać ze sobą: obuwie na sztuczną nawierzchnię, ochraniacze, odzież treningową dostosowaną do warunków atmosferycznych, oświadczenie rodziców o posiadanych aktualnych badaniach lekarskich oraz legitymację szkolną.


I grupa
Miejsce: Bielsko-Biała, ul. Olimpijska 14
Sobota, 22 września
Zbiórka o godzinie 14:20

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

1.

Korzus Damian

Czarni Jaworze

2.

Grygierek Wiktor

Rekord Bielsko-Biała

3.

Prochot Filip

Zapora Porąbka

4.

Mosor Paweł

BBTS Podbeskidzie

5.

Tomborowicz Maciej

BBTS Podbeskidzie

6.

Szweblik Kacper

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice

7.

Matejko Maksymilian

Czarni Jaworze

8.

Brodocza Adrian

LKS Zamek Grodziec

9.

Olearczyk Mateusz

Rekord Bielsko-Biała

10.

Wrona Piotr

GLKS Wilkowice

11.

Marzec Szymon

BBTS Podbeskidzie

12.

Gwóźdż Michał

Czarni Jaworze

13.

Lach Szymon

LKS Zamek Grodziec

14.

Kubica Dominik

GLKS Wilkowice

15.

Witek Marek

KS Bestwinka

16.

Klimczak Mateusz

BBTS Podbeskidzie

17.

Rak Igor

BBTS Podbeskidzie

18.

Bebak Michał

Pasjonat Dankowice

19.

Balcarczyk Dawid

Pasjonat Dankowice

20.

Dokudowiec Miłosz       

Rekord Bielsko-Biała

21.

Iskierka Jakub

Rekord Bielsko-Biała

22.

Ucher Natan

Iskra Rybarzowice

23.

Siuda Tobiasz

Iskra Rybarzowice

24.

Derber Mikołaj

Spójnia Landek

25.

Łukaszek Kacper

BBTS Podbeskidzie

26.

Szweblik Jakub

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice

27.

Walczak Patryk

GLKS Wilkowice

28.

Tomaszczyk Miłosz

KS Bestwinka

 

II grupa
Miejsce: Bielsko-Biała, ul. Olimpijska 14
Sobota, 22 września
Zbiórka o godzinie 15:40

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

1.

Lach Tomasz

BBTS Podbeskidzie

2.

Matlak Michał

LKS Zamek Grodziec

3.

Śmieja Adam

BBTS Podbeskidzie

4.

Gach Jakub

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice

5.

Waluś Hubert

Zapora Porąbka

6.

Biegun Kacper

Rekord Bielsko-Biała

7.

Górkiewicz Bartosz

GLKS Wilkowice

8.

Słonka Antoni

Drzewiarz Jasienica

9.

Kowalski Mikołaj

KS Bestwinka

10.

Piazza Antoni

Czarni Jaworze

11.

Śpiewak Jan

Czarni Jaworze

12.

Kwaśny Tobiasz

Drzewiarz Jasienica

13.

Małkowski Filip

BBTS Podbeskidzie

14.

Benesz Igor

BBTS Podbeskidzie

15.

Sztorc Szymon

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice

16.

Gumółka Kamil

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice

17.

Kaspera Paweł

Zapora Porąbka

18.

Pszczółka Szymon

Zapora Porąbka

19.

Dyduch Kacper

Rekord Bielsko-Biała

20.

Supłat Alan

Rekord Bielsko-Biała

21.

Świerżewski Mateusz

Rekord Bielsko-Biała

22.

Lis Marcin

Rekord Bielsko-Biała

23.

Cieśla Sebastian

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice

24.

Boba Kamil

GLKS Wilkowice

25.

Witkowski Kamil

Soła Kobiernice

26.

Frasunek Aleksander

Drzewiarz Jasienica

27.

Dobija Michał

Rekord Bielsko-Biała

28.

Prus-Osowski Dariusz

LKS Czaniec

29.

Rozmus Jakub

LKS Czaniec



Wszelkie pytania, bądź informacje odnośnie nieobecności zawodników na konsultacji w wyznaczonym terminie prosimy kierować do trenera koordynatora Podokręgu Bielsko-Biała.

Trener Tomasz Kropidło, tel. 509 925 013

 
 

 
 
Bielsko – Biała 29/30.08.2018 r.
 
REGULAMIN E1 ORLIK
 
TERMINARZ E1 GR. 1
 
TERMINARZ E1 GR. 2
 
TERMINARZ E1 GR. 3 - aktualizacja 30.08. br.
 
TERMINARZ E1 GR. 4
 
REGULAMIN F1 ŻAK
 
TERMINARZ F1 GR. 1
 
TERMINARZ F1 GR. 2
 
TERMINARZ F1 GR. 3 
 
TERMINARZ F1 GR. 4
 
 
REGULAMIN G1 SKRZAT
 
 TERMINARZ G1 GR. 1
 
 

Bielsko – Biała 8.08.2018 r.
 
 

Powołania na X Memoriał im. J. Ciszewskiego:

  

Rocznik 2007 
Zajac Sebastian                      BBTS Podbeskidzie
Tumidajski Nikodem               BBTS Podbeskidzie
Iciek Łukasz                           BBTS Podbeskidzie
Pazik Kamil                            BBTS Podbeskidzie
Gębala Piotr                           BBTS Podbeskidzie
Dominiak Adam                      GLKS Wilkowice
Babina Piotr                           GLKS Wilkowice
Zioło Norbert                         GLKS Wilkowice
Świecak Kacper                      Glks Wilkowice
Sznajder Kamil                       LKS Pasjonat Dankowice
Gąsiorek Adam                       UMKS Trójka Czechowice-Dz.
Stanclik Maciej                       LKS Zapora Porąbka
Zemanek Oliwier                    GKS Czarni Jaworze
Trener: Tomasz Kropidło
 

Rocznik 2000

Syć Jan                                 BTS Rekord

Bryczek Daniel                       BTS Rekord
Fabia Wojciech                      BTS Rekord
Pociecha Patryk                     BTS Rekord
Kokot Bartosz                        BTS Rekord
Sapuła                                  BTS Rekord
Wieczorek Krystian                 TS Podbeskidzie
Szendzielorz Jakub                 TS Podbeskidzie
Gibas Patryk                          TS Podbeskidzie
Rom Patryk                           TS Podbeskidzie
Neuman Wojciech                  LKS Zapora Wapienica
Kuśmierczyk Kamil                 LKS Zapora Wapienica
Madej Tobiasz                       LKS Zapora Wapienica
Bęben Marcin                        LKS Pasjonat Dankowice
Olek Sebastian                      LKS Pasjonat Dankowice
Jagosz Jakub                        LKS Pasjonat Dankowice
Blask Michał                         LKS Drzewiarz Jasienica
Dziendziel Łukasz                  LKS Drzewiarz Jasienica
Trener: Dariusz Drewniak


Zbiórka powołanych zawodników w dniu 15.08.2018 r. (środa)  godz. 11:15 na stadionie
BTS Rekord Bielsko-Biała

 


Bielsko – Biała 7.08.2018 r.

 

TERMINARZ III LIGI A1 JUNIORÓW 


TERMINARZ IV LIGI A1 JUNIORÓW 

REGULAMIN LIGI A1 JUNIORÓW   

 

 


Bielsko – Biała 3.08.2018 r.

 

 

TERMINARZ PUCHARU POLSKI 

 

REGULAMIN PUCHARU POLSKI 

 


Bielsko – Biała 2.08.2018 r.

 

TERMINARZ II LIGI A1 JUNIORÓW GR. 3


REGULAMIN II LIGI A1 JUNIORÓW GR. 3

 

 


Bielsko – Biała 5.07.2018 r.

 

 

ANKIETA

 

ROZGRYWKI 2018/2019

 

 


Bielsko – Biała 10.05.2018 r.

 

 

 

POWOŁANIA  NA TURNIEJ IM. JURKA WYROBKA - 19 MAJ BR., CHORZÓW

 

 

 


 Bielsko – Biała 20.03.2018 r.

 

 

POWOŁANIA  NA TURNIEJ IM. JURKA WYROBKA - 25 MARCA BR., CHORZÓW

 


 Bielsko – Biała 13.03.2018 r.

 

 

KONSULTACJA SZKOLENIOWA ROCZNIKA 2007 - etap II

 


Bielsko – Biała 2.03.2018 r.


KONSULTACJA SZKOLENIOWA ROCZNIKA 2007

 

 



BielskoBiała 2.03.2018 r.


 

Podokręg Bielsko-Biała dysponuje biletami /wejściówkami/ na mecz drużyn młodzieżowych

Polska – Anglia, który odbędzie się 22 marca 2018 r. na Stadionie Miejskim w Bielsku – Białej.

Jest możliwość przekazania na każdy Klub około 8 biletów.

Aby otrzymać bilety musi być sporządzona lista uczestników na której podajemy imię i nazwisko oraz pesel – dane te są obowiązkowe.

Ostateczny termin składania list ze wszystkimi danymi jest 9 marzec 2018 r.

 

 


 


Bielsko-Biała dnia 22.02.2018 r.
 
 
 TERMINARZE WIOSNA 2018
 
 
 
 

 
 
 

 
Bielsko-Biała dnia 22.11.2017 r.
 
 
 
FINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BIELSKO-BIAŁA
 
 
KS Spójnia Landek - BTS Rekord Bielsko-Biała
 Stadion LKS Pionier Pisarzowice, 25.11.2017 r. godz. 12:00.
 
 

Bielsko-Biała dnia 13.11.2017 r.
 
 
POWOŁANIA

Wydział Szkolenia Podokręgu Bielsko-Biała ma zaszczyt zaprosić na organizowany przez
Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej Bielsko-Biała 
XIII Turniej „MŁODE TALENTY” – rocznika 2006
 
Turniej zostanie rozegrany w dniu 18 listopada 2017 r. (sobota) w hali sportowej BTS REKORD w Bielsku-Białej
ul. Startowa 13 w godzinach 9:45 – 14:00.
 
1. SZUMIŃSKI PIOTR          BBTS PODBESKIDZIE B-B
2. MARTOSZ BARTOSZ BBTS PODBESKIDZIE B-B
3. LACHENDRO FILIP          BBTS PODBESKIDZIE B-B
4. GANCARCZYK NIKO BBTS PODBESKIDZIE B-B
5. MĘDRALA MATEUSZ BBTS PODBESKIDZIE B-B
6. FLOREK JAKUB BTS REKORD B-B
7. KAJSTURA ANTEK          BTS REKORD B-B
8. MADEJ PATRYK BTS REKORD B-B
9. PTAK MARCIN BTS REKORD B-B
10. WÓJCIK NIKOLO          BTS REKORD B-B
7. SOPIAK MATEUSZ          ZAPORA PORĄBKA
8. PSZCZÓŁKA MACIEJ ZAPORA PORĄBKA

Zbiórka zawodników w dniu Turnieju – godz. 9:00 
 
Regulamin Turnieju – halowy.
1. Drużyna składa się z 4 zawodników + bramkarz.
2. Czas gry – 13 min. bez przerwy.
3. System rozgrywek – każdy z każdym.
4. Zmiany zawodników – lotne.
5. Obuwie halowe, bramkarze – sprzęt własny.

         Trener koordynator Podokręgu Bielsko-Biała
Daniel Gala


 
Bielsko-Biała dnia 25.09.2017 r.
 
PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BIELSKO-BIAŁA
 
Uprzejmie informujemy, iż zmianie uległo miejsce i godzina rozgrywania meczu Pucharu Polski:
TS Podbeskidzie II - BTS Rekord Bielsko-Biała
Aktualne miejsce rozegrania spotkania:
Stadion BTS Rekord ul. Startowa 13 Bielsko Biała, 27.09.2017 r. godz. 15:30.
Gospodarz spotkania pozostaje bez zmian jest nim drużyna TS Podbeskidzie II.

 

 


Bielsko-Biała dnia 21.09.2017 r.

 


Bielsko-Biała dnia 8.08.2017 r.


L I S T A

Zawodników PODOKRĘGU Bielsko-Biała powołanych na
IX Memoriał im. J. Ciszewskiego organizowany przez
Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Bielsku-Białej 
na obiektach BTS Rekord Bielsko-Biała, ul. Startowa 13 
w dniu 15.08.2017 r.
 
Bielak Jakub              BBTS PODBESKIDZIE
Pezda Krystian          BBTS PODBESKIDZIE
Zajac Adam               BBTS PODBESKIDZIE
Urbaniec Piotr            BBTS PODBESKIDZIE
Wieczorek Robert      UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE
Riva Fabian                BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
Matykiewicz Hubert    BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
Łukasik Kacper          UKS DWÓJKA KOZY
Copija Dawid             GLKS WILKOWICE
Nycz Grzegorz           LKS PASJONAT DANKOWICE


Zbiórka powołanych zawodników 15.08.2017 r. (wtorek) godz. 9:00 
 
W przypadku kontuzji lub choroby prosimy o niezwłoczne powiadomienie
Trenera Koordynatora Daniela Galę tel. 507 764 609


 Bielsko-Biała, dnia 13.07.2017 r.


Zebranie organizacyjne
 
Zapraszamy wszystkich przedstawicieli klubów Podokręgu Bielsko-Biała na zebranie dot. rozgrywek
w sezonie 2017/2018 w dniu 20.07. br. (czwartek) o godz. 15:30 w siedzibie Związku.

 


 Bielsko-Biała, dnia 28.06.2017 r.

 

 

L I S T A
Zawodników PODOKRĘGU Bielsko-Biała powołanych na zgrupowanie organizowane przez
Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach 
w ramach akcji LATO z PIŁKĄ 2017 rocznik 2005 
na obiektach BTS Rekord Bielsko-Biała, ul. Startowa 13 w dniach 12.07.-17.07.2017 r.

1. Bielak Jakub                           BBTS PODBESKIDZIE
2. Pezda Krystian                        BBTS PODBESKIDZIE
3. Zajac Adam                           BBTS PODBESKIDZIE
4. Urbaniec Piotr                        BBTS PODBESKIDZIE
5. Matykiewicz Hubert                 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 
6. Olszewski Paweł                     BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
7. Śliwka Michał                         BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
8. Mertens Filip                          BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
9. Adamecki Konrad                   UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE
10. Wieczorek Robert                   UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE
11. Bułka Kacper                         LKS ZAPORA PORĄBKA
12. Ćwiertnia Dominik                 LKS CZANIEC
13. Łukasik Kacper                    UKS DWÓJKA KOZY
14. Copija Dawid                        GLKS WILKOWICE
15. Matusik Adrian                      LKS PASJONAT DANKOWICE

Zbiórka powołanych zawodników 12.07.2017 r. (środa) godz. 10:15 
 
Karta obozowa do wypełnienia TUTAJ
 
W przypadku kontuzji lub choroby prosimy o niezwłoczne powiadomienie
Trenera Koordynatora
Daniela Galę tel. 507 764 609

 

 


 Bielsko-Biała, dnia 23.06.2017 r.

 

Zarząd Śl. WZ LZS w Katowicach na posiedzeniu w dniu 14.06.2017 r. podjął Uchwałę o 50 % przecenie towarów i ich wyprzedaży ze sklepu sportowego prowadzonego przez Śl. Wojewódzkie Zrzeszenie LZS. 
Uchwała TUTAJ
 

 

 


 Bielsko-Biała, dnia 8.06.2017 r.

 



Śląski Związek Piłki Nożnej organizuje szkolenie z systemu Extranet dla klubów Podokręgu Bielsko-Biała w dniu 22.06.2017 r. o godz. 16 oo – Bielsko-Biała ul. Widok 12.

Program szkolenia:
1. Omówienie użytkowania extranetu – wersji dla klubów.
2. Wniosek o nadanie konta dla administratora klubowego.
3. Dodawanie nowego zawodnika.
4. Proces uprawniania zawodników.
5. Proces zmiany terminu spotkania.
6. Wypełnienie składu drużyny do protokołu meczowego.
7. Transfery krajowe – klub odstępujący i pozyskujący.
8. Transfery zagraniczne – klub pozyskujący.
9. Podsumowanie, wnioski.

Ilość osób z poszczególnych klubów jest nieograniczona.
 
Proszę podać ilość osób z danego klubu, którzy będą uczestniczyć w szkolenia.
 
Ostateczny termin zgłoszenia ilości chętnych to dzień 15.06.2017 r.

 


 

Bielsko-Biała, dnia 17.05. br.

 


 

Wydział Gier i Dyscypliny Podokręgu Bielsko-Biała informuje, iż do dnia 29 maja br. należy złożyć pełną dokumentację związaną z otrzymaniem licencji klubu na sezon 2017/2018 i 2018/2019.


Podręcznik Licencyjny


Załącznik do podręcznika

 

Druki

 

 



 
Biuro Podokręgu Bielsko-Biała dnia 5 maja br. (piątek) będzie czynne
do godz. 14:00.

19.04.2017 r.


Wydział Gier Podokręgu Bielsko-Biała z uwagi na trudne warunki atmosferyczne odwołuje wszystkie mecze zaplanowane na 22 i 23 kwietnia 2017 r. 

 

 

Nowe terminy:

  

Seniorzy Klasa A i B 

17. kolejka przełożona na dzień 15.06.2017 r. godz. 15:00

  

III i IV Liga Okręgowa A1 Juniorów

11. kolejka przełożona na dzień 18.06.2017 r. godz. 12:00

  

IV Liga Okręgowa C1 Trampkarzy

2. kolejka przełożona na 3.05.2017 r. godz. 10:00

  

V i VI Liga Okręgowa C1 Trampkarzy
2. kolejka przełożona na 14.06.2017 r. godz. 17:00
  

IV Liga Okręgowa D1 Młodzików

1. kolejka przełożona na 11.06.2017 r. godz. 10:00

  
IV Liga Okręgowa D2 Młodzików Młodszych

1. kolejka przełożona na 7.06.2017 r. godz. 17:00

  

Żaki F1 Gr. I i II

1. kolejka przełożona na 19.06.2017 r. godz. 17:00

 


13.04.2017 r.

 

Roman Kubieniec zaczynał od skoków narciarskich 

Prezes Podokręgu Bielsko-Biała Roman Kubieniec pochodzi z Lachowic koło Suchej Beskidzkiej, gdzie bliżej mu było do... skoczni narciarskiej niż na piłkarskie boiska.
 

Serdecznie zapraszamy do przeczytania całego artykułu zamieszczonego na stronie Śląskiego ZPN -  TUTAJ 

 

 


 

  

 


 

P O W O Ł A N I A


           Wydział Szkolenia Podokręgu Bielsko-Biała zawiadamia, że dnia  1 kwietnia 2017 r. (sobota) o godz. 10:00 w Chorzowie (MOSiR ul. Filarowa, sztuczna nawierzchnia) odbędzie się IV Memoriał im. Jurka Wyrobka, rocznika 2006 na który powołuje się z Waszego Klubu następujących zawodników:
 
1.BIAŁKA MATEUSZ         BTS Rekord Bielsko-Biała
2.GOŁĄBEK MACIEK         BTS Rekord Bielsko-Biała
3.GIBAS OSKAR BTS Rekord Bielsko-Biała
4.DROŹDZIK OSKAR BTS Rekord Bielsko-Biała
5.ŁACH PATRYK BTS Rekord Bielsko-Biała
6.KASPERA NORBERT BTS Rekord Bielsko-Biała
7.PIENIĄDZ KACPER BTS Rekord Bielsko-Biała
8. SZUMIŃSKI PIOTR BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
9. SWITA MAKS BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
10. BIEROŃSKI BARTEK BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
11. GANCARCZYK NIKODEM BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
12. MARTOSZ BARTOSZ BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
13. LACHENDRO FILIP BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
14. MĘDRALA MATEUSZ BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Zbiórka w/w zawodników w dniu 1 kwietnia 2017 r. (sobota) o godz. 7:30 w siedzibie Podokręgu Bielsko-Biała, ul. Widok 12 (hala sportowa).
Zawodnicy powinni posiadać sprzęt: buty piłkarskie, ręcznik, bramkarze: sprzęt kompletny 

                                                                                                                    Za Wydział Szkolenia
                                                                                                           Trener Podokręgu Bielsko-Biała
                                                                                                                          Daniel Gala
                                                                                                                       tel. 507-764-609

 


 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TERMINARZAMI LIG OKRĘGOWYCH - WIOSNA 2017

 

Klasy A


Klasa B


Bielsko-Biała: III Liga Okręgowa A1 Junior


Bielsko-Biała: IV Liga Okręgowa A1 Junior


Bielsko-Biała: IV Liga Okręgowa C1 Trampkarz

Bielsko-Biała: V Liga Okręgowa C1 Trampkarz

Bielsko-Biała: VI Liga Okręgowa C1 Trampkarz

Bielsko-Biała: IV Liga Okręgowa D1 Młodzik

Bielsko-Biała: IV Liga Okręgowa D2 Młodzik

 


 

 

XVIII Memoriał inż. Mariana Nalepy

25 lutego 2017 r.

 
W Halowym Turnieju Oldbojów w piłce nożnej zorganizowanym przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej nasz region reprezentowały drużyny: BTS Rekord Bielsko-Biała, GLKS Wilkowice, TS Bielskie Orły, Oldboys Team Jasienica.
 
Poniżej przedstawiamy komplet wyników rozegranych spotkań.
GLKS Wilkowice – BTS Rekord Bielsko-Biała 1:4
Zagłębie Sosnowiec – TS Bielskie Orły 0:0
Oldboys Team Jasienica – Szczakowianka Jaworzno 0:0
Reprezentacja Śląska Oldbojów – GLKS Wilkowice 4:0
BTS Rekord – Zagłębie 1:1
TS Bielskie Orły – Oldboys Team 1:1
Zagłębie – Reprezentacja Śląska 3:1
Oldboys Team – BTS Rekord 1:3
Szczakowianka – TS Bielskie Orły 0:0
GLKS Wilkowice – Zagłębie 0:7
Reprezentacja Śląska – Oldboys Team 5:0
BTS Rekord – Szczakowianka 2:1
Oldboys Team – GLKS Wilkowice 2:0
Szczakowianka – Reprezentacja Śląska 1:2
TS Bielskie Orły – BTS Rekord 2:0
Zagłębie – Old Boys Team 2:0
Reprezentacja Śląska – TS Bielskie Orły 2:0
GLKS Wilkowice – Szczakowianka 2:4
BTS Rekord – Reprezentacja Śląska 0:3
GLKS Wilkowice – TS Bielskie Orły 3:1
Szczakowianka – Zagłębie 1:3
 
Końcowa kolejność:
1. Reprezentacja Śląska Oldbojów
2. Zagłębie Sosnowiec
3. BTS Rekord Bielsko-Biała
4. TS Bielskie Orły
5. Szczakowianka Jaworzno
6. Oldboys Team Jasienica
7. GLKS Wilkowice
 
foto: Łukasz Klimaniec

 

Sprzedaż biletów na Mistrzostwa Europy U21 
 
W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 poniżej podajemy harmonogram składania zamówień na bilety meczów rozgrywanych w Tychach. 
Mistrzostwa Europy U21 będą rozegrane w dniach 16-30 czerwca 2017 r. w sześciu polskich miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach. 
 
 
 
 
Mecze w Tychach:
Grupa C
Niemcy - Czechy      18.06.2017 r.
Czechy - Włochy       21.06.2017 r.
Czechy - Dania         24.06.2017 r.
Półfinał                      27.06.2017 r.
 
Faza grupowa - zamówienia na bilety należy przesłać do Beskidzkiego Okręgowego ZPN najpóźniej do dnia 26 lutego br. na adres 
e-mail: podokreg.bozpn@gmail.com
 
Półfinał - zamówienia na bilety należy przesłać do Beskidzkiego Okręgowego ZPN najpóźniej do dnia 12 marca br. na adres 
e-mail: podokreg.bozpn@gmail.com
 
Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ
Szczegółowe informacje znajdą Państwo TUTAJ

 


 

 

Wydział Szkolenia ŚL.ZPN w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich trenerów piłki nożnej oraz nauczycieli wychowania fizycznego do uczestnictwa w warsztatach szkoleniowych z podziałem na różne kategorie wiekowe.
 
Warsztaty są bezpłatne, nie będą certyfikowane i będą się odbywały zgodnie z poniższym harmonogram:
 
Warsztaty szkoleniowe dla trenerów pracujących z dziećmi w wieku 6-12 lat.
Data: 23.02.2017r.
Miejsce: Nowa Hala AWF (praktyka), Aula AWF Katowice (teoria)
Ograniczona ilość miejsc: 300
Rejestracja: tylko poprzez portal PZPN24
Wstęp: bezpłatny
 
Harmonogram:
16.30 – Jarosław Ziemba – Przykładowa jednostka treningowa dla kategorii Orlik-Młodzik (praktyka)
17.15 – Mateusz Maciejewski – Doskonalenie umiejętności technicznych z uwzględnieniem różnych sytuacji boiskowych (praktyka)
18.30 – Jarosław Ziemba – Działania indywidualne – forma ścisła czy forma gier a proponowany model gry (teoria)
19.20 – Mateusz Maciejewski – Doskonalenie umiejętności technicznych z uwzględnieniem różnych sytuacji boiskowych (teoria)
 
Warsztaty szkoleniowe dla trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą w wieku 13-18 lat
Data: 24.02.2017r.
Miejsce: Nowa Hala AWF (praktyka), Aula AWF Katowice (teoria)
Ograniczona ilość miejsc: 300
Rejestracja: tylko poprzez portal PZPN24 
Wstęp: bezpłatny
 
Harmonogram:
16.00 – Marcin Oślizło – Filozofia szkolenia na przykładzie Akademii SL Benfica U-13-19 (teoria)
17.00 – Łukasz Targiel – Wymagania techniczne na pozycjach w grze 11x11 (teoria)
18.30 – Marcin Oślizło - Rozwijanie percepcji w grach (wprowadzanie kontrolowanego chaosu) - praktyka
19.20 – Łukasz Targiel- Ćwiczenia – gry pozycyjne zwiększające powtarzalność umiejętności technicznych- praktyka
 

 


 

FINAŁ TURNIEJU O PUCHAR PREZESA PODOKRĘGU BIELSKO-BIAŁA

 

ROCZNIK 2005 

 

 Dnia 11.02. br. (sobota) w hali sportowej przy ul. Filarowej w Bielsku-Białej został rozegrany finałowy turniej o Puchar Prezesa Podokręgu Bielsko-Biała. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny wyłonione we wcześniejszych rozgrywkach. 

 

SKŁADY DRUŻYN

BBTS PODBESKIDZIE: 

D. Adamus, J.Bielak, M.Budziński, J.Honkisz, A.Zajac, J.Markiel, W.Marzec, A.Michalak, K.Pezda, Sz.Głąb, Sz.Paszek, P.Urbaniec, P.Prymula, M.Wójcik - Trener: W.Fluder

BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA:

P.Pijanowski, K.Świerkosz, H.Matykiewicz, F.Mertens, P.Olszewski, J.Pająk, F.Riva, M.Śliwka - Trener: M.Tokarczyk

BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA:

J.Florek - T.Sekuła, N.Wójcik, P.Łach, F.Leśków, K.Pieniądz, J.Krzempek, P.Madej, S.Biedrawa - Trener: M.Gąsiorek

KS BESTWINKA:

S.Zajac, P.Fluder, P.Wójtowicz, M.Szafarczyk, K.Czulak, Mateusz Tomaszczyk, Miłosz Tomaszczyk, M.Woźniak - Trener: W.Fluder

 

 

Wyniki turnieju
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2 : 1 
KS BESTWINKA BBTS PODBESKIDZIE 0 : 3
BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KS BESTWINKA 6 : 0
BBTS PODBESKIDZIE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 0 : 1
BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA KS BESTWINKA 4 : 0
BBTS PODBESKIDZIE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2 : 5

 

Tabela końcowa
1. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
2. BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA
3. BBTS PODBESKIDZIE
4. KS BESTWINKA

 

 

 

 


 

 

 

W dniu 9.02.2017 r. (czwartek) odbyło się spotkanie Prezesów klubów zrzeszonych w Podokręgu Bielsko-Biała z Prezesem Śląskiego Związku Piłki Nożnej — Henrykiem Kulą, Prezesem Beskidzkiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej — Czesławem Biskupem oraz Prezesem Podokręgu Bielsko-Biała — Romanem Kubieńcem.
Głównym tematem spotkania było zapoznanie zaproszonych gości z sytuacją w klubach oraz problemami, na jakie napotykają działacze w swojej społecznej działalności.
Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula przedstawił założenia Śl.ZPN na najbliższy okres, przede wszystkim na rzecz rozwoju sportowego dzieci i młodzieży, którą należy zatrzymać w klubach należących do Śl.ZPN.

Spotkanie zakończyło się życzeniami.

 

 


 

 

 

 

DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2017 

 

Przez 8 weekendów odbywają się regularne rozgrywki w dwóch kategoriach wiekowych U-9 oraz U-11. Każdego roku na starcie rozgrywek jest ponad 50 zespołów tj. prawie 500 zawodników. Głównym organizatorem mistrzostw jest Stowarzyszenie "Kochamy Sport" (www.kochamsport.pl), a współorganizatorem Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy (www.akademiagkstychy.pl).

W ramach rozgrywek każde dziecko otrzymuje koszulkę, spodenki i getry, w tym roku również kartę upominkową w wysokości 20 zł do zrealizowania przez opiekuna prawnego dziecka. Ponadto wszystkie drużyny biorą udział w losowaniu dwóch wyjazdów na mecz Borussii Dortmund.

 

Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy tutaj
 Adres rozgrywek: Tychy, ul. Andersa 22 (Kompleks Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy)
Termin: 08.04.2017r. –  11.06.2017r. (w godzinach 8:00-13:00)
(przerwa w rozgrywkach 15/16.04.2017 oraz 29/30.04.2017)
 Kategorie wiekowe:
U-9 (2008 i młodsi) – grają w soboty, jednocześnie na 3 boiskach sztucznych
U-11 (2006 i młodsi) – grają w niedziele, jednocześnie na 3 boiskach sztucznych
Drużyny: 8-10 zawodników  +  trener + asystent
Każda z drużyn bierze udział w losowaniu dwóch wyjazdów na mecz Borussii Dortmund! 

  


 

 

 


 

 

 

 
Zapraszamy do pobrania Terminarzy - Wiosna 2017:


Terminarz Klasa: A


Terminarz Klasa: B


III Liga Okręgowa A1 Juniorów


IV Liga Okręgowa A1 Juniorów