L.p.

Nazwa Klubu

Prezes Klubu

Adres Klubu

Adres

Korespondencyjny

Telefon
E-mail

Nr

ewid.

1.

LKS Zryw

Bąków

Czwartos

Mirosław

Bąków

Żniwna 10

43-246 Strumień

ul. Jutrzenki 9

Czwartos Mirosław

608303570

 

2231

2.

LKS Beskid

Brenna

Greń

Andrzej

Brenna
ul. Wyzwolenia 71

43-438 Brenna
ul. Wyzwolenia 71

338536533


2201

3.

KS Brzezówka

w Brzezówce

Szeląg

Krzysztof

Brzezówka

ul. Jagodowa 3

43-418 Pogwizdów

ul. Stalmacha 13a/7

Szeląg Krzysztof

600277528

 

2241

4.

RKS Cukrownik Chybie

Czerwonka

Jarosław

Chybie
ul. Sportowa 18

43-520 Chybie
ul. Sportowa 18

338561134

608302983


2202

  5. CKS Piast
Cieszyn
Jeleń
Ireneusz
  43-400 Cieszyn
Rynek 16
   
2254
  6. TS Piast 1909
Cieszyn
Skakuj
Marek
  43-400 Cieszyn
ul. Z. Kossak-Szatkowskiej 12/6
 502837643

 


2253

7.

TS Piast

Cieszyn

Romański

Jerzy

Cieszyn
ul. Łyska 16

43-400 Cieszyn
ul. Łyska 16

334888888


2203

 8.

UKS AP Silesia
Cieszyn

Tofilski
Michał

 

 43-430 Ochaby Małe

ul. Miłosna 8

595696874


2252

9.

LKS Strażak Dębowiec

Staniek

Marek

Dębowiec 160

43-426 Dębowiec

ul. Polna 38

Staniek Marek

512996333

 

2204

10.

LKS Błyskawica Drogomyśl

Mleczko

Arkadiusz

Drogomyśl

ul. Modrzewiowa 5

43-424 Drogomyśl

Ul. Fiołków 5

Cieślar Leszek

730370001

 

2205

11

MKS Promyk

Golasowice

Kowalski

Eugeniusz

Golasowice 

Ul.

M.Konopnickiej 3

43-252 Golasowice

ul. Słowackiego 8

Kowalski Eugeniusz

502211545

 

2246

12.

LKS

Goleszów

Kożdoń
Damian

Goleszów

ul. Sportowa 2

43-440 Goleszów

ul. Sportowa 2

 694768895

 

2232

13.

LKS Spójnia
Górki Wielkie

Ponikiewski
Arkadiusz

Górki Wielkie 139

43-436 Górki Wielkie

ul. Stara Droga 32

Ponikiewski Arkadiusz

 664048835

 

2207

14.

LKS Viktoria Hażlach

Macura
Paweł

Hażlach
ul. Główna 37

43-419 Hażlach
ul. Cicha 5

Macura Paweł

 512996369

 

2208

15.

LKS Iskra

Iskrzyczyn

Gaszczyk
Ryszard

Iskrzyczyn 129

43-426 Dębowiec

ul. Mirów 16

Iskrzyczyn

Gaszczyk Ryszard

691235957

 

2209

16.

KP Trójwies
Istebna

Matuszny

Wojciech

Istebna 1000

43-470 Istebna

Istebna  843/4

Chorąży Krzysztof

511688170

 

2210

17.

UKS Gimnazjum

Istebna

Pudalik
Marcin

Istebna 1345

43-470 Istebna

Istebna 1188

Pudalik Marcin

606731688

 

2247

 18.

UKS APN Góral
Istebna

 
Legierski
Rafał

Istebna 815

43-470 Istebna

Istebna 815

Legierski Rafał

504373747

 

 

 2250

19.

GKS Morcinek Kaczyce

Kędzior
Jarosław

Kaczyce

ul. Ludowa 10

43-417 Kaczyce

ul. Ludowa 10

 697301863

 

2211

20.

LKS

Kończyce Małe

Szotek

Czesław

Kończyce Małe

ul. Jagiellońska 33

43-410 Zebrzydowice

ul. Chmielna 17

        Kończyce Małe

Szotek Czesław

  516742780

 

 

2213

21.

LKS Błyskawica

Kończyce Wielkie

Foltyn

Józef

Kończyce Wielkie

ul. Kościelna 8

43-419 Hażlach

ul. Stroma 2

Kończyce Wielkie

Piekar Józef

660416113

604510688

 

 

2214

22.

LKS Ochaby 96

w Ochabach

Chudyk
Grzegorz

Ochaby Małe

ul. Strażacka 4

Dariusz Plinta
43-430 Ochaby Małe

ul. Cesarska 12

506346135

500654204

 

  2215

23.

LKS Strażak

Pielgrzymowice

Kiełkowski Janusz

Pielgrzymowice

ul. Ruptawska 27

43-253 Pielgrzymowice

ul. Jastrzębska 7

Reclik Stanisław

324729355

 

2238

24.

LKS Błękitni

Pierściec

Ciupka

Wincenty

Pierściec 308

43-430 Skoczów

ul. Jaworowa 34 Pierściec

Ciupka Wincenty

698645270

 

 

2216

25.

LKS

Pogórze

Urbański

Stanisław

Pogórze 333

43-430 Skoczów

ul.Grodziecka 1 Pogórze

Hanzel Piotr

608627734

 

2217

26.

LKS Olza

Pogwizdów

Kłoda

Andrzej

Pogwizdów

ul. Katowicka 34A

43-418 Pogwizdów

ul. Zagrodowa 17e

Kłoda Andrzej

600322761

 

2218

27.

LKS 99 Pruchna

w Pruchnej

Wojnar
Jerzy

Pruchna

ul. Główna 60

43-523 Pruchna

ul. Zebrzydowicka 12

Gabryś Ferdynand

338573841
691771911

 

2234

28.

LKS Tempo

Puńców

Lacel
Andrzej

Puńców

ul. Sportowa 7

43-410 Cieszyn

ul. Sportowa 7

Puńców

 

502049493

 

2219

29

LKS

Rudnik

Machej

Tadeusz

Rudnik

ul. Centralna 44

43-419 Hażlach

ul. Katowicka 4 Rudnik

Machej Tadeusz

606490747

 

2220

30.

LKS Wyzwolenie

Simoradz

Krzywoń

Jan

Simoradz 185

43-426 Dębowiec

Pawilon Sportowy

Simoradz


502123245

 

2221

31.

KP Beskid

Skoczów

Klaczak
Ryszard

Skoczów

ul. Sportowa 6

43-430 Skoczów

ul. Sportowa 6

508965478

 

2243

32.

KP Lukam

Skoczów

Ogórek

Andrzej

Skoczów

ul. Sportowa 6

43-430 Skoczów

ul. Sportowa 6

 517262175

 

2245

33.

KKS Wisła

Skoczów

Fajer

Andrzej

Skoczów

ul. Bielska 34

43-430 Skoczów

ul. Plaskowiec 17

502270502

 

2244

34.

LKS Wisła

Strumień

Staroń
Marcin

Strumień

ul. Brodeckiego 26

43-246 Strumień

ul. Powstańców Śl.4c/3

Ochodek Stanisław

506363566

 

  2223

35.

KS Kuźnia

Ustroń

Matuszek

Marek

Ustroń

ul. Sportowa 5

43-450 Ustroń

ul. Sanatoryjna 13

Steczkiewicz Artur

604467708

 

2224

36.

KS Nierodzim

W Ustroniu

Sztwiertnia

Tomasz

Ustroń

ul. J. Kreta 2

43-430 Skoczów

Bładnice Górne
ul. Gazdowska 5

Sztwiernia Tomasz

505942595
668165671
klubsportowyniero
dzim@gmail.com

 

2225

37.

KS Wisła

w Wiśle

Pilch
Jan

Wisła

ul. Wyzwolenia 67

43-460 Wisła

ul. Wyzwolenia 67

338551288

 

2226

38.

WSS
Wisła

Wuwer

Zbigniew

Wisła

ul. Wyzwolenia 67

43-460 Wisła

ul. Wyzwolenia 67

338551288


2248


 39. UKS
Wisła

Pepłowski

Tomasz

Wisła

ul. Jawornik 58

 43-460 Wisła

Ul. Jawornik 58

Pepłowski Tomasz

 507111595

888250585

 

 

 2249

40.

LKS Orzeł Zabłocie

Kobiela

Zbigniew

Zabłocie

ul. Rolna 18

43-246 Strumień

ul. Źródlana 13 Zabłocie

Kobiela Zbigniew

511213186

 

2228


 41.

KKS Spójnia

Zebrzydowice

Giza

Wojciech

Zebrzydowice

ul. Wojska Polskiego 1A

43-410 Zebrzydowice

ul. Mickiewicza 38a

Marklowice Górne

Giza Wojciech

501023017

 

 

2230