AKTUALNOŚCI

 

 

25-10-2016

 

Piłkarski dreszczowiec


W szlagierze dwunastej kolejki PROFI CREDIT Bielskiej Ligi Okręgowej MRKS na czechowickiej murawie podejmował lidera z Ustronia. Przed meczem było wiadomo, że wygrana miejscowych pozwoli im zbliżyć się do Kuźni na dwa punkty, co wobec spodziewanego zwycięstwa wicelidera z Wisły z Leśną poskutkowałoby niesamowitym ściskiem w czubie tabeli.

 

 


25-10-2016

 Richard Zajac

Golkiper i bombardier

 

Popularny wśród kibiców Podbeskidzia Bielsko-Biała „Rysio”, czyli Richard Zajac, żywa legenda bielskiego klubu, którego barw bronił od 2010 roku, swoimi interwencjami walnie przyczyniając się do awansu Górali w 2011 roku do Ekstraklasy, a od niedawna, wraz z nastaniem na trenerskiej ławie Jana Kociana, ponownie piastujący funkcję trenera bramkarzy w ekipie czerwono-biało-niebieskich, doczekał się następcy.

 

 


24-10-2016

Turniej Tymbarku

 

Z podwórka na stadion

 

Wydział Szkolenia Beskidzkiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Bielsku-Białej informuje, że Turniej Eliminacyjny "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" odbędzie się w poniedziałek 31 października 2016 o godz. 10:00 na stadionie BTS Rekord Bielsko-Biała przy ulicy Startowej 13.
 
Zbiórka ekip - godz. 9:00.

 

 

 


17-10-2016

LKS Pruchna

 

Pociąg do sukcesu
 

W jedenastej kolejce ligi okręgowej tempa nie zwolnili główni pretendenci do tytułu Mistrza Jesieni. W Ustroniu Kuźnia poradziła sobie z Pasjonatem, a do Pruchnej - jak po swoje - przyjechała Wisła.

 

 

 

 

 


13-10-2016

 

Przeprowadzka po latach

 

Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej - we wszystkich sprawach dotyczących rozgrywek - zaprasza do nowej siedziby w Bielsku-Białej przy ulicy Widok 12.

 

Numery telefonów oraz adres e-mail pozostają bez zmian.