AKTUALNOŚCI

 

 

07-11-2016

 

Góralski charakter

 

W sobotnie popołudnie na boisku w Węgierskiej Górce w przedostatniej kolejce rundy jesiennej PROFI CREDIT Bielskiej Ligi Okręgowej czwarta przed tym meczem drużyna w tabeli Metal-Skałka Żabnica podejmowała trzeciego Górala Żywiec.

 

 

 

 


31-10-2016

 

Aby do wiosny…
 
Na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej w PROFI CREDIT Bielskiej Lidze Okręgowej trwa zażarta walka o fotel lidera pomiędzy ustrońską Kuźnią a ekipą z Wisły. Równie ciekawie jest na dole, gdzie stawkę zamyka Maksymilian Cisiec, ale spokojne przed zimą nie mogą być Leśna, Bory Pietrzykowice, Pruchna, a nawet Spójnia Zebrzydowice.

 


27-10-2016

 

Rozpocznij przygodę z gwizdkiem

Kolegium Sędziów BOZPN - Podokręgu Bielsko-Biała informuje, że na początku 2017 roku zostanie zorganizowany kurs dla kandydatów na sędziego piłki nożnej.

 

 

 

 


25-10-2016

 

Piłkarski dreszczowiec


W szlagierze dwunastej kolejki PROFI CREDIT Bielskiej Ligi Okręgowej MRKS na czechowickiej murawie podejmował lidera z Ustronia. Przed meczem było wiadomo, że wygrana miejscowych pozwoli im zbliżyć się do Kuźni na dwa punkty, co wobec spodziewanego zwycięstwa wicelidera z Wisły z Leśną poskutkowałoby niesamowitym ściskiem w czubie tabeli.

 

 


25-10-2016

 Richard Zajac

Golkiper i bombardier

 

Popularny wśród kibiców Podbeskidzia Bielsko-Biała „Rysio”, czyli Richard Zajac, żywa legenda bielskiego klubu, którego barw bronił od 2010 roku, swoimi interwencjami walnie przyczyniając się do awansu Górali w 2011 roku do Ekstraklasy, a od niedawna, wraz z nastaniem na trenerskiej ławie Jana Kociana, ponownie piastujący funkcję trenera bramkarzy w ekipie czerwono-biało-niebieskich, doczekał się następcy.