AKTUALNOŚCI

 

 

17-10-2016

LKS Pruchna

 

Pociąg do sukcesu
 

W jedenastej kolejce ligi okręgowej tempa nie zwolnili główni pretendenci do tytułu Mistrza Jesieni. W Ustroniu Kuźnia poradziła sobie z Pasjonatem, a do Pruchnej - jak po swoje - przyjechała Wisła.

 

 

 

 

 


13-10-2016

 

Przeprowadzka po latach

 

Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej - we wszystkich sprawach dotyczących rozgrywek - zaprasza do nowej siedziby w Bielsku-Białej przy ulicy Widok 12.

 

Numery telefonów oraz adres e-mail pozostają bez zmian. 


   

 

 


13-10-2016

 

Turniej w Sosnowcu

Powołania do reprezentacji rocznika 2005 na Turniej Piłki Nożnej z okazji "Dnia Piłkarza"...

 

 

 

 

 

 

 


10-10-2016

 

Ta ostatnia minuta!


To już piąte zwycięstwo z rzędu drużyny z Dankowic. Tym razem ekipa Pasjonata sięgnęła po nie w niezwykłych okolicznościach. Naprawdę dużo zdrowia kosztowało miejscowych kibiców oglądanie spotkania, ale koniec końców – opłaciło się…

 

 

 

 

 


10-10-2016

jubileusz czechowice

 

 95-lecie MRKS Czechowice-Dziedzice
 

To były ciężkie czasy, jednocześnie niosące nadzieję. Młodzi ludzie, po odzyskaniu przez Polskę niepodległości po pierwszej wojnie światowej, byli pełni wiary w lepsze jutro. Na świecie nie było komputerów. Ani nawet telewizji. Do kina chodziło się bardzo rzadko, albo wcale. Ludzie ciężko pracowali, a po pracy kopali w szmaciankę. W 1921 roku postanowili założyć Robotniczy Klub Sportowy Młot. Na początku października MRKS Czechowice-Dziedzice - bo tak brzmi aktualna nazwa klubu - obchodził dziewięćdziesięciopięciolecie istnienia.