AKTUALNOŚCI

 

 

02-01-2017

 

Gwiazdka z Rekordem 
 

Po raz czternasty w hali BTS Rekord w Bielsku-Białej spotkały się, korzystając ze świątecznych ferii, dziecięce drużyny z klubów Śląska i Podbeskidzia, uzupełnione ekipami z Małopolski - z terenów dawnego województwa bielskiego. W czterodniowej rywalizacji uczestniczyli młodzi piłkarze urodzeni w roku 2002 i młodsi.

 

 


31-12-2016

 

IV Turniej Dziwnych Drużyn
 

W tym turnieju - o zaskakującej, wywołującej uśmiech nazwie - satysfakcja z osiągniętego wyniku idzie w parze z chęcią niesienia pomocy… 

 

 

 

 

 


30-12-2016


TS United Żywiec mistrzem Śląska dziesięciolatków w futsalu

 

W niedzielę 18 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w futsalu rocznika 2006. Była to druga - po zmaganiach trzynastolatków w Bielsku - impreza rangi mistrzowskiej zorganizowana przez Śląski Związek Piłki Nożnej z myślą o najmłodszych zawodnikach futsalu.


19-12-2016

Wesołych Świąt!

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia serdeczne życzenia, miłości, pokoju, ciepła rodzinnego, radosnych spotkań z najbliższymi przy wigilijnym stole oraz realizacji wszystkich marzeń i planów w nadchodzącym Nowym Roku 2017   

działaczom, zawodnikom, trenerom i sędziom

składają
Zarząd i pracownicy BOZPN

 


18-12-2016

 

Między jesienią a wiosną 

W związku z przerwą zimową i okresem świątecznym w klubach, które w sezonie 2016/2017 grają w Profi Credit Bielskiej Lidze Okręgowej,  piłkarze dostali wolne, a do zajęć przygotowawczych przed rundą rewanżową wrócą po Nowym Roku.