AKTUALNOŚCI

 

 

12-01-2017

 

Co słychać w Żywcu?

 

O dziecięcych rozgrywkach, przygodzie z sędziowaniem, współpracy z klubami i nie tylko opowiada prezes Podokręgu Żywiec Dariusz Mrowiec. 

 

 

 

 


08-01-2017

 

Mistrzowie siatkonogi

W sobotę 7 stycznia w Goczałkowicach odbył się Piąty Noworoczny Turniej w Siatkonogę - po raz pierwszy rozgrywany jako Mistrzostwa Śląska. Mistrzami zostali Karol Goik i Marcin Sobczak.

 

 

 

 

 


02-01-2017

 

Gwiazdka z Rekordem 
 

Po raz czternasty w hali BTS Rekord w Bielsku-Białej spotkały się, korzystając ze świątecznych ferii, dziecięce drużyny z klubów Śląska i Podbeskidzia, uzupełnione ekipami z Małopolski - z terenów dawnego województwa bielskiego. W czterodniowej rywalizacji uczestniczyli młodzi piłkarze urodzeni w roku 2002 i młodsi.

 

 


31-12-2016

 

IV Turniej Dziwnych Drużyn
 

W tym turnieju - o zaskakującej, wywołującej uśmiech nazwie - satysfakcja z osiągniętego wyniku idzie w parze z chęcią niesienia pomocy… 

 

 

 

 

 


30-12-2016


TS United Żywiec mistrzem Śląska dziesięciolatków w futsalu

 

W niedzielę 18 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w futsalu rocznika 2006. Była to druga - po zmaganiach trzynastolatków w Bielsku - impreza rangi mistrzowskiej zorganizowana przez Śląski Związek Piłki Nożnej z myślą o najmłodszych zawodnikach futsalu.