AKTUALNOŚCI

 

 

04-04-2016
Częstochowa

 

 

Zapraszamy na kurs Football Workshop w Częstochowie.

 

W imieniu Colina Reid'a mamy przyjemność zaprosić do Częstochowy na Football Workshop - pierwszy w Polsce kurs wzorowany na angielskich zajęciach, które zdobyły sobie uznanie wśród trenerów na całym świecie.

Nasz kurs będzie wprowadzeniem do bardzo obszernego tematu jakim niewątpliwie jest zawód trenera. Zaprezentujemy różnego typu rozwiązania wykorzystywane w treningu piłkarskim młodzieży w wieku 7-16 lat.
Do Częstochowy zapraszamy zarówno trenerów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę jak również tych, którzy dzięki swojej pracy i umiejętnościom osiągnęli najwyższy poziom zaawansowania. Podczas Football Workshop Colin Reid zaprezentuje to co jest fundamentem dla wszystkich trenerów począwszy od instruktora (level 1) poprzez level 2 i 3 a kończąc na UEFA A w Anglii. Pokażemy w skrócie jaką drogę szkoleniową pokonują angielscy trenerzy podczas kursów organizowanych przez FA.

Co chcielibyśmy przekazać Wam w Częstochowie?
Każdy powinien posiąść umiejętności prowadzenia treningu dla grupy młodzieżowej bez względu na liczbę zawodników. Chcemy przekonać Was jak ważny jest styl prowadzenia zajęć, umiejętność odpowiedniego reagowania na wydarzenia, sposób przekazywania wiedzy tak aby zawodnicy potrafili uzyskać z zajęć maksimum korzyści. 
Football Workshop będzie miał na celu przekonanie jak ważne jest właściwe ustalenie hierarchii w której to zawodnik jest najważniejszy, a my jesteśmy dla niego.
Trener powinien zrozumieć struktury treningowe i nauczyć się je wykorzystywać, a przede wszystkim umiejętnie planować zamiast kopiować. Pokażemy wiele przydatnych narzędzi trenerskich, które muszą być wykorzystywane w przekazywaniu wiedzy.
Kursy są ukierunkowane na podniesienie kwalifikacji praktycznych trenerów - wychodzimy z założenia, że tak jak jeździć samochodem nie nauczymy się spędzając czas tylko na sali wykładowej lub placu manewrowym, tak umiejętności trenerskich nie zdobędziemy tylko podczas wykładów - trzeba spotkać się na boisku.

Dodatkowe informacje TUTAJ