AKTUALNOŚCI

 

 

31-01-2018
U-14

 

 

Złoto dla Rekordu

 

Po emocjonującym turnieju zawodnicy Rekordu Mistrzami Polski do lat 14.

 

  

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI U-14, USTKA
 
Grupa 1: KS Futsal Oborniki, UKS Sobek Kraków, Junior Hurtap Łęczyca
Grupa 2: Odra Opole, Promień Żary, Rekord Bielsko-Biała
Grupa 3: Solne Miasto Wieliczka, TAF Toruń, Beniaminek 03 Starogard Gdański
Grupa 4: Constract Lubawa, SPN Szamotuły, Jantar Ustka
 
Harmonogram turnieju:
 
Sobota – 27.01.2018 r.
 
Grupa B
Odra Opole – Promień Żary 3:0 (1:0)
Rekord Bielsko-Biała - Promień Żary 7:0 (2:0) 
gol: Twarkowski, Sajdak po 2, Hutyra, Mucha, Szczurek po 1
Rekord Bielsko-Biała - Odra Opole 1:1 (0:0) 
gol: Porębski
Rekord: Mura (Pietraszko) - Gawlak, Hutyra, Krzempek, Ligocki, Migas, Piękoś, Porębski, Sajdak, Szczurek, Torchalski, Twarkowski, Mucha 
 
O miejsca 9-12:
Junior Hurtap Łęczyca - Promień Żary 3:0
Solne Miasto Wieliczka - Constract Lubawa 6:3
o 11. miejsce: 
Promień Żary - Constract Lubawa 1:2
o 9. miejsce: 
Junior Hurtap Łęczyca - Solne Miasto Wieliczka 2:2 rzuty karne 3:2
  
Niedziela – 28.01.2018 r., Ustka
 
Ćwierćfinały:
Sobek Kraków – Odra Opole 2:2 (0:0) rzuty karne 5:4
KS Futsal Oborniki – Rekord Bielsko-Biała  2:7 (0:4)
gole: Piękoś - 3, Migas - 2, Porębski, Sajdak po 1
Beniaminek ’03 Starogard Gdański – SPN Szamotuły 2:1 (0:1)
TAF Toruń – Jantar Ustka 3:0 (2:0)
 
o miejsca 5-8:
Odra Opole - SPN Szamotuły 5:4 (2:1)
KS Futsal Oborniki - Jantar Ustka 1:1 (1:0) rzuty karne 2:3
 
Półfinały:
Sobek Kraków - Beniaminek '03 Starogard Gdański  1:1 (0:0) rzuty karne 2:0
Rekord Bielsko-Biała - TAF Toruń 4:0 (1:0)
gol: Porębski - 2, Sajdak, Hutyra po 1
 
o 7. miejsce:
SPN Szamotuły - KS Futsal Oborniki 3:1 (1:1)
 
o 5. miejsce:
Odra Opole - Jantar Ustka 6:1 (3:1)
 
 o 3. miejsce:
Beniaminek '03 Starogard Gdański - TAF Toruń 3:0 (3:0)
 
o 1. miejsce:
Sobek Kraków - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:0)
gol: Migas, Piękoś
 
MŁODZIEŻOWI MISTRZOWIE POLSKI U-14 w futsalu BTS Rekord Bielsko-Biała
Mura (Pietraszko) - Gawlak, Hutyra, Krzempek, Ligocki, Migas, Piękoś, Porębski, Sajdak, Szczurek, Torchalski, Twarkowski, Mucha, trenerzy: Andrea Bucciol, Tomasz Skowroński
 
 
GRATULUJEMY