AKTUALNOŚCI

 

 

11-10-2017
W zaległym lepsza Wisła

W Wiśle miejscowy WSS podejmował rywali z Puńcowa. W zaległym spotkaniu ósmej kolejki zdecydowanym faworytem byli gospodarze, goście jednak w sobotniej potyczce pokonali niespodziewanie zespół Koszarawy i do meczu w Wiśle przystępowali z zamiarem sprawienia kolejnej niespodzianki.

Spotkanie toczone od początku w ciężkich warunkach nie porywało nielicznie zgromadzonej widowni. Początkowo optyczną przewagę posiadali goście, jednak nic z niej nie wynikało. Gospodarze próbowali odgryzać się pojedyńczymi atakami w których ciężar gry spoczywał na Płoszaju, jednak nie znalazł on sposobu na Oleksego

 

W drugiej połowie tempo gry wzrosło, obie drużyny próbowało znaleźć sposób na pokonanie bramkarza rywala. Bliżej tego byli gospodarze i w na dziesięć minut przed końcem próbą dośrodkowania Oleksego pokonał niespodziewanie Mariusz Pilch. W końcówce meczu goście momentami zamykali Wiślan w obrębie ich pola karnego jednak żadna z okazji nie zakończyła się zdobyciem bramki wyrównującej i punkty pozostały w rękach Wisły. 

 

Poniżej zapis relacji LIVE autorstwa portalu Beskidzkapilka.pl