AKTUALNOŚCI

 

 

02-09-2017
5. kolejka AP-SPORT BLO

 

  Czechowice kroczą od wygranej do wygranej

 

Na obiekcie przy Alei Wolności mierzyły się w hicie kolejki miejscowa Koszarawa i MRKS Czechowice. Gospodarze od dawna nie mieli tak udanego początku sezonu - podobnie jak drużyna z Czechowic. Faworytem wydawali się być jednak goście i to oni  - nie bez problemów, zainkasowali komplet oczek. 

 

 

Spotkanie na szczycie od początku pod swoją kontrolą chcieli mieć goście i już po dziewięciu minutach objęli prowadzenie. Po rzucie rożnym do piłki dopadł Krystian Patroń, ta po jegu uderzeniu odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki gospodarzy. Drużyna trenera Białka po stracie bramki ruszyła odważniej do przodu i po jednym ze stałych fragmentów gry piłkę głową do bramki Czechowiczan skierował - przy wydatnej pomocy bramkarza gości, Mykhailo Lavruk.

 

Do końca pierwszej odsłony więcej z gry wydawali się mieć goście, jednak nie byli w stanie przed przerwą przełamać po raz drugi szeregów obronnych gospodarzy. Początkiem drugiej części meczu wydawać się mogło że to gospodarze mogą być bliscy objęcia prowadzenia, jednak poimo ich starań żadna z prób nie znajdowała drogi do bramki Rogali. Decydującą akcją spotkania jak się ostatecznie okazało, była sytuacja z 64 minuty meczu. Po kombinacyjnej akcji czterech zawodników MRKSu, sprytnym uderzeniem na bramkę Pawlusa popisał się Mateusz Żyła i dał swojej drużynie po raz drugi prowadzenie, które ostatecznie zamieniło się na komplet oczek.

 

W końcówce spotkania obie drużyny mogły zdobyć po jeszcze jednej bramce, jednak nie nastąpiło to i z korzystnego wyniku ucieszyli się goście - wygrywając po raz piąty. Dzięki sobotniej wygranej Czechowice objęły samodzielnie pozycję lidera rozgrywek.

 

Poniżej zapis LIVE spotkania z Żywca, zarejestrowany dzięki portalowi Beskidzkapilka.pl