AKTUALNOŚCI

 

 

01-05-2017
WSS Wisła - LKS Błyskawica Drogomyśl

 

 

W Wiśle lepszy WSS

 

Zdecydowanym faworytem meczu w Wiśle byli gospodarze - liderujący WSS Wisła. Drużyna z Drogomyśla zawitała na obiekt Startu teoretycznie po jak najniższy wymiar kary.


 

 

Drużyna Błyskawicy zaskoczyła gospodarzy i już w dziewiątej minucie po celnym uderzeniu z okolic 14 metra Dominika Loski objęła prowadzenie. Podrażnieni przebiegiem spotkania gospodarze ruszyli do przodu jednak przez wiele minut nie byli w stanie doprowadzić do wyrównania. Dopiero w 29 minucie gry po fatalnym błędzie defensywy gości, piłkę do własnej bramki skierował Dominik Loska. Rozochoceni zdobyciem bramki wyrównującej gospodarze ponownie zaatakowali bramkę Drogomyśla i krótko przed końcem pierwszej odsłony wyszli na prowadzenie po bramce Dawida Mazurka.

 

W drugiej części meczu zespół gospodarzy szybko podwyższył wynik meczu po bramce Mateusza Tomali po rzucie rożnym. Kolejne minuty po bramce na 3:1 mijały pod kątem optycznej przewagi gości, którzy próbowali zdobyć bramkę kontaktową, minuty mijały, powoli do głosu zaczęli dochodzić gospodarze - jednak podobnie jak w przypadku goście nie byli w stanie zdobyć kolejnej bramki. W doliczonym czasie gry zespół gości zdołał zdobyć bramkę kontaktową, piłkę po prostopadłym podaniu Krystiana Papatanasiu przejął Mateusz Pękala i w sytuacji sam na sam nie dał szans Szalbótowi. Chwilę później arbiter zagwizdał po raz ostatni i komplet punktów pozostał w Wiśle.

 

Skrót spotkania:

 

 

 

 

Zapis całego spotkania: