AKTUALNOŚCI

 

 

16-01-2017
MMP U-18

 

Brązowe Rekordzistki

W miniowy weekend w Brodnicy odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu kobiet do lat 18, gdzie drużyna z Cygańskiego Lasu wywalczyła brązowy krążek.

 

 



 

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18 kobiet w futsalu, Brodnica

 

PODZIAŁ NA GRUPY:

Grupa 1: Naprzód Sobolów Stomil Visacom Olsztyn Unifreeze Górzno

Grupa 2: Rekord Bielsko-Biała, Bronowianka Kraków, Gwiazda Kania Toruń

Grupa 3: AZS UW Warszawa, Tarnowia Tarnów, Rolnik B. Głogówek

Grupa 4: Gimnazjum Istebna, Wanda Kraków, GOL Częstochowa

 

PRZEBIEG TURNIEJU

 

14.01.2017 r. – sobota

Grupa 2:

Rekord Bielsko-Biała – Gwiazda Kania Toruń 3:2 (3:0)

Gole: Midor, Nowacka, Skolarz - 1

Bronowianka Kraków - Gwiazda Kania Toruń 0:0

Bronowianka Kraków – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (2:0)

gol: Niedziela

 

Mecze o miejsca 9-12

Naprzód Sobolów – Gwiazda Kania Toruń 5:2

Tarnovia Tarnów – Gimnazjum Istebna 4:0

 

Mecz o 11. miejsce:

Gwiazda Kania Toruń – Gimnazjum Istebna 2:1

 

Mecz o 9. miejsce:

Naprzód Sobolów – Tarnovia Tarnów 4:2

 

15.01.2017 r. – niedziela

 

Ćwierćfinały

 

Stomil Visacom Olsztyn – Rekord Bielsko-Biała 2:7 (1:1) 
gole: Nowacka - 3, Midor, Gabzdyl, Kubaszek, Ziejka po 1

 

Unifreeze Górzno – Bronowianka Kraków 2:1

AZS UW Warszawa – Wanda Kraków 4:0 

Rolnik Biedrzychowice-Głogówek – Gol Częstochowa 3:5

 

Mecze o miejsca 5-8

Stomil Visacom Olsztyn - Wanda Kraków 5:0

Bronowianka Kraków - Rolnik Biedrzychowice-Głogówek 5:1

 

Półfinały 

 

Rekord Bielsko-Biała – AZS UW Warszawa 1:1 (0:1) rz. karne 3:4
gol: Kubaszek

 

Unifreeze Górzno – Gol Częstochowa 2:2 rz. karne 3:1

 

Mecz o 7. miejsce:

Wanda Kraków - Rolnik Biedrzychowice-Głogówek 2:4

 

Mecz o 5. miejsce:

Visacom Stomil Olsztyn - Bronowianka Kraków 3:7 

 

Mecz o 3. miejsce:

Rekord Bielsko-Biała - Gol Częstochowa 4:2 (2:1)

gole: Midor - 3, Ziejka - 1


Mecz o 1. miejsce:

AZS UW Warszawa - Unifreeze Górzno 2:1

 

BRĄZOWE MEDALISKI MMP U-18:

Wiktoria Berdys, Wiktoria Chowaniec, Kamila Bysko, Dominika Bułka, Dominika Chomiuk, Wiktoria Gabzdyl, Aleksandra Kaim, Klaudia Kubaszek, Żaneta Midor, Klaudia Nowacka, Angelika Niedziela, Magdalena Skolarz, Wiktoria Szary, Patrycja Ziejka

Trener: Tomasz Skowroński, kierownik drużyny: Ewelina Folek, fizjoterapeuta: Jacek Mojżesz

 

Serdeczne gratulacje!

 

źródło:bts.rekord.com.pl